4,505
edits
(Split into years) |
(→2022) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
| Apr 1 || Brudzewsky, Taylor, Therriault || Aaron Hsu, Andrew Sengul, Gitte Christensen,<br> Rodrigo Girão Serrão, Rich Park, and Stefan Kruger || APL, April || [https://www.arraycast.com/episodes/episode24-apl-seeds-2022 APL Seeds 2022] | | Apr 1 || Brudzewsky, Taylor, Therriault || Aaron Hsu, Andrew Sengul, Gitte Christensen,<br> Rodrigo Girão Serrão, Rich Park, and Stefan Kruger || APL, April || [https://www.arraycast.com/episodes/episode24-apl-seeds-2022 APL Seeds 2022] | ||
|- | |||
| Apr 15 || Brudzewsky, Therriault || Vanessa McHale || [[wikipedia:Futhark (programming language)|Futhark]], J, [[wikipedia:Haskell (programming language)|Haskell]] || [https://www.arraycast.com/episodes/episode25-vanessa-mchale Vanessa McHale] | |||
|} | |} | ||