trusted
69
edits
(add yernab's videos) |
No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| yernab: || [https://www.youtube.com/playlist?list=PLxsf0ccJnXjRx5ap6X5Ludv46HTL2bBzy 2019] (videos), [https://www.youtube.com/user/yernab/search?query=2020 2020] (videos) | | yernab: || [https://www.youtube.com/playlist?list=PLxsf0ccJnXjRx5ap6X5Ludv46HTL2bBzy 2019] (videos), [https://www.youtube.com/user/yernab/search?query=2020 2020] (videos) | ||
|- | |||
| Jon Mikoš: || [https://github.com/MikosJon/AdventOfCode2021 2021] | |||
|} | |} | ||
[[category:lists]][[Category:Online resources]]{{APL community}} | [[category:lists]][[Category:Online resources]]{{APL community}} |