4,494
edits
Line 34: | Line 34: | ||
|- | |- | ||
| Oct 30, 2021 || Hoekstra, Brudzewsky, Taylor, Therriault, [[Morten Kromberg]] || [https://www.arraycast.com/episodes/episode13-roger-hui Roger Hui (1953-2021)] | | Oct 30, 2021 || Hoekstra, Brudzewsky, Taylor, Therriault, [[Morten Kromberg]] || [https://www.arraycast.com/episodes/episode13-roger-hui Roger Hui (1953-2021)] | ||
|- | |||
| Nov 13, 2021 || Hoekstra, Girão Serrão, Brudzewsky, Park, Therriault || [https://www.arraycast.com/episodes/episode14-dyalog-21-live Dyalog ‘21 Live] | |||
|- | |||
| Nov 27, 2021 || Hoekstra, Brudzewsky, Taylor, Therriault || [https://www.arraycast.com/episodes/episode15-tacit-3-and-other-topics Tacit #3 (and other topics)] | |||
|} | |} | ||