4,493
edits
Line 250: | Line 250: | ||
| 1 || [https://problems.tryapl.org/psets/2022.html?goto=P1_Counting_DNA Counting DNA Nucleotides?] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=64637385#64637385 Oct 28, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2022/1.apl 2022/1.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=xhZWd51rATE&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:04:10] | | 1 || [https://problems.tryapl.org/psets/2022.html?goto=P1_Counting_DNA Counting DNA Nucleotides?] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=64637385#64637385 Oct 28, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2022/1.apl 2022/1.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=xhZWd51rATE&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:04:10] | ||
|- | |- | ||
| 2 || [https://problems.tryapl.org/psets/2022.html?goto=P2_Mutations Mutations] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=64668644#64668644 Nov 4, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2022/2.apl 2022/2.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=Gy7i_EzrhFE&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:04:07] | | 2 || [https://problems.tryapl.org/psets/2022.html?goto=P2_Mutations Attack of the Mutations!] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=64668644#64668644 Nov 4, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2022/2.apl 2022/2.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=Gy7i_EzrhFE&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:04:07] | ||
|- | |||
| 3 || [https://problems.tryapl.org/psets/2022.html?goto=P3_XOR Uniquely Qualified] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=64700500#64700500 Nov 11, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2022/3.apl 2022/3.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=ZvjgB1aCEH4&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:06:17] | |||
|-<!-- | |-<!-- | ||
| 4 || [https://problems.tryapl.org/psets/2022.html?goto=P4_Longest_1_run Longest 1 run] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=________#________ Nov 18, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2022/4.apl 2022/4.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=___________&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:nn:nn] | | 4 || [https://problems.tryapl.org/psets/2022.html?goto=P4_Longest_1_run Longest 1 run] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=________#________ Nov 18, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2022/4.apl 2022/4.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=___________&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:nn:nn] | ||
|- | |- |