4,493
edits
Line 207: | Line 207: | ||
|- | |- | ||
| 6 || [https://problems.tryapl.org/psets/2020.html?goto=P6_Move_To_Front Move to the Front] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=63980930#63980930 Jul 14, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2020/6.apl 2020/6.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=FfFzzmEo37Q&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:05:04] | | 6 || [https://problems.tryapl.org/psets/2020.html?goto=P6_Move_To_Front Move to the Front] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=63980930#63980930 Jul 14, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2020/6.apl 2020/6.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=FfFzzmEo37Q&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:05:04] | ||
|- | |||
| 7 || [https://problems.tryapl.org/psets/2020.html?goto=P7_Bits See You in a Bit] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=64028252#64028252 Jul 21, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2020/7.apl 2020/7.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=xXweDCXIVSk&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:07:02] | |||
|-<!--- | |-<!--- | ||
| 8 || [https://problems.tryapl.org/psets/2020.html?goto=P8_Zigzag Zigzag] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=________#________ Jul 28, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2020/8.apl 2020/8.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=___________&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:nn:nn] | | 8 || [https://problems.tryapl.org/psets/2020.html?goto=P8_Zigzag Zigzag] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=________#________ Jul 28, 2023] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/tree/main/2020/8.apl 2020/8.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=___________&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:nn:nn] | ||
|- | |- |