4,494
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|- | |- | ||
| 1989 || [[I-APL]] | | 1989 || [[I-APL]] | ||
|- | |||
| 1989 || [[J]] | |||
|- | |- | ||
| 1993 || [[SAX]] | | 1993 || [[SAX]] | ||
|- | |||
| 1993 || [[K]] | |||
|- | |- | ||
| 1995 || [[APL+Win]] | | 1995 || [[APL+Win]] | ||
Line 50: | Line 54: | ||
| 2013 || [[GNU APL]] | | 2013 || [[GNU APL]] | ||
|- | |- | ||
| 2014 || [[Co-dfns]] | | 2014 || [[Co-dfns]], [[Aplette]] | ||
|- | |- | ||
| 2018 || [[April]], [[dzaima/APL]], [[APL\iv]], [[Extended Dyalog APL]] | | 2018 || [[April]], [[dzaima/APL]], [[APL\iv]], [[Extended Dyalog APL]] |