German terminology: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
MichaelBaas (talk | contribs) No edit summary |
MichaelBaas (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 170: | Line 170: | ||
|- | |- | ||
| [[Workspace]] || Arbeitsbereich | | [[Workspace]] || Arbeitsbereich | ||
|- | |||
| [[zilde]] || zilde | |||
|- | |- | ||
|} | |} |