96
edits
MichaelBaas (talk | contribs) No edit summary |
MichaelBaas (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 60: | Line 60: | ||
|- | |- | ||
| [[Guard]] || Wache<ref name="mbaas" /> | | [[Guard]] || Wache<ref name="mbaas" /> | ||
|- | |||
| Index || Index | | Index || Index | ||
|- | |- | ||
| Indexes || Indizes, Indexe | | Indexes || Indizes, Indexe | ||
| | |- | ||
| to index || indexieren | | to index || indexieren | ||
|- | |- |
edits