96
edits
MichaelBaas (talk | contribs) (added "Rank") |
MichaelBaas (talk | contribs) (Added unique and unique mask) |
||
Line 77: | Line 77: | ||
|- | |- | ||
| [[2-train]] || Zweierzug || | | [[2-train]] || Zweierzug || | ||
|- | |||
| [[unique]] || unikat || | |||
|- | |||
| [[unique mask]] || Unikat-Maske || | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{{APL development}}[[Category:Lists]] | {{APL development}}[[Category:Lists]] |
edits