96
edits
MichaelBaas (talk | contribs) (Added "comma bar") |
MichaelBaas (talk | contribs) (added "Rank") |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| Quote-quad || || | | Quote-quad || || | ||
|- | |||
| [[Rank]] || Rang || | |||
|- | |- | ||
| [[Ravel]] || Auftrennen || | | [[Ravel]] || Auftrennen || |
edits