96
edits
MichaelBaas (talk | contribs) No edit summary |
MichaelBaas (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 68: | Line 68: | ||
|- | |- | ||
| [[Left]] || Links | | [[Left]] || Links | ||
|- | |||
| [[Major cells]] || | |||
|- | |- | ||
| [[Monadic]] || Monadisch (Einstellig<ref name="Lochner" />) | | [[Monadic]] || Monadisch (Einstellig<ref name="Lochner" />) |
edits