4,500
edits
(add "APL78") |
("APL77") |
||
Line 154: | Line 154: | ||
| Foothills College, Los Altos Hills, CA, USA | | Foothills College, Los Altos Hills, CA, USA | ||
| "APL78" (unofficial) | | "APL78" (unofficial) | ||
| | |||
|- | |||
| [[#1978|1977]] | |||
| Asilomar, CA, USA | |||
| "APL77" (unofficial, invitation-only) | |||
| March 29, 1978 | | March 29, 1978 | ||
|- | |- |