96
edits
MichaelBaas (talk | contribs) (Added "laminate") |
MichaelBaas (talk | contribs) (Added "comma bar") |
||
Line 13: | Line 13: | ||
|- | |- | ||
| Character vector || Zeichenvektor || | | Character vector || Zeichenvektor || | ||
|- | |||
| [[Comma bar]] || Komma-Strich || | |||
|- | |- | ||
| [[Compose]] || Komponiere || | | [[Compose]] || Komponiere || |
edits