2,954
edits
(More missing entries) |
m (→Other array languages: Ordering) |
||
Line 64: | Line 64: | ||
|- | |- | ||
| 1964 || [[PAT]] | | 1964 || [[PAT]] | ||
|- | |||
| 1981 || [[Nial]] | |||
|- | |- | ||
| 1984 || [[CoSy]] | | 1984 || [[CoSy]] | ||
|- | |- | ||
| 1990 || [[J]] | | 1990 || [[J]] |