4,494
edits
m (→Bad rendering) |
|||
Line 180: | Line 180: | ||
| arrows-left || <code>←⍇⍅</code> | | arrows-left || <code>←⍇⍅</code> | ||
|- | |- | ||
| arrows-right || <code> | | arrows-right || <code>→⍈⍆➥</code> | ||
|- | |- | ||
| arrows-up || <code>↑⍐⍏</code> | | arrows-up || <code>↑⍐⍏</code> | ||
Line 209: | Line 209: | ||
|- | |- | ||
| equals || <code>=≠⌸⍯</code> | | equals || <code>=≠⌸⍯</code> | ||
|- | |- | ||
| iotas || <code>⍳⍸</code> | | iotas || <code>⍳⍸</code> | ||
|- | |- | ||
| jots || <code>∘⍤⍛⍝⍎⍕¤⌾⟃⟄</code> | | jots || <code>∘⍤⍛⍝⍎⍕¤⌾⟃⟄</code> | ||
|- | |||
| letters || <code>⍺⍶∆⍙∂∊⍷⍳⍸λπ⍴ϼχ∫</code> | |||
|- | |- | ||
| omegas || <code>⍵⍹</code> | | omegas || <code>⍵⍹</code> |