4,494
edits
(There's a chat but it's not really a conference) |
(→2020) |
||
Line 65: | Line 65: | ||
| 23 || 20 Feb 2020 || [[Richard Park]] || [https://dyalog.tv/Webinar/?v=HWSMwzdZBSs Fast APL] | | 23 || 20 Feb 2020 || [[Richard Park]] || [https://dyalog.tv/Webinar/?v=HWSMwzdZBSs Fast APL] | ||
|- | |- | ||
| 24 || 19 Mar 2020 || [[ | | 24 || 19 Mar 2020 || [[Adám Brudzewsky]] || [https://dyalog.tv/Webinar/?v=6SAsgEvUmkU Progressive set functions] | ||
|- | |||
| 25 || 16 Apr 2020 || TBA || TBA | |||
|} | |} | ||