BAA: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 66: | Line 66: | ||
|- | |- | ||
| 18 || Jan 14th 2021 || colspan=2 | Open session | | 18 || Jan 14th 2021 || colspan=2 | Open session | ||
|- | |||
| 19 || Jan 28th 2021 || colspan=2 | Open session | |||
|} | |} | ||