BAA: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| 17 || Dec 17th 2020 || colspan=2 | Open session | | 17 || Dec 17th 2020 || colspan=2 | Open session | ||
|- | |||
| colspan=4 align=center | summer break | |||
|- | |||
| 18 || Jan 14th 2021 || colspan=2 | Open session | |||
|} | |} | ||