4,494
edits
(→2022) |
|||
Line 128: | Line 128: | ||
! No. !! Date !! Presenter(s) !! Title | ! No. !! Date !! Presenter(s) !! Title | ||
|- | |- | ||
| | | 44 || Jan 13th 2022 || colspan=2 | Open session | ||
|- | |- | ||
| | | 45 || Jan 27th 2022 || colspan=2 | Open session | ||
|- | |||
| 46 || Feb 10th 2022 || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 47 || Feb 24th 2022 || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 48 || Mar 10th 2022 || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 49 || Mar 24th 2022 || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 50 || Apr 7th 2022 || colspan=2 | Open session | |||
|} | |} | ||