4,494
edits
m (→Webinar) |
|||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 56: | Line 56: | ||
|- | |- | ||
| 14 || Nov 5th 2020 || colspan=2 | Open session | | 14 || Nov 5th 2020 || colspan=2 | Open session | ||
|- | |||
| 15 || Nov 19th 2020 || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 16 || Dec 3th 2020 || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 17 || Dec 17th 2020 || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| colspan=4 align=center | winter break | |||
|- | |||
| 18 || Jan 14th 2021 || colspan=2 | Open session | |||
|} | |} | ||