2
edits
Line 46: | Line 46: | ||
|- | |- | ||
| Jan 22, 2022 || Park, Taylor, Therriault || Aaron Hsu || [https://www.arraycast.com/episodes/episode19-aaron-hsu Aaron Hsu] | | Jan 22, 2022 || Park, Taylor, Therriault || Aaron Hsu || [https://www.arraycast.com/episodes/episode19-aaron-hsu Aaron Hsu] | ||
|- | |||
| Feb 5, 2022 || Park, Therriault || Rodrigo Girão Serrão || [https://www.arraycast.com/episodes/episode20-rodrigo-girao-serrao Rodrigo Girão Serrão] | |||
|} | |} | ||
edits