4,494
edits
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| 2021-02-16 || Added <source lang=apl inline>]APLcart</source> [[user command]] | | 2021-02-16 || Added <source lang=apl inline>]APLcart</source> [[user command]] | ||
|- | |||
| 2021-12-19 || Adapts to user's preferred theme | |||
|} | |} | ||