APL conference: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
(Write a real introduction) |
(add "APL78") |
||
Line 150: | Line 150: | ||
| APL '79 | | APL '79 | ||
| May 30–June 1, 1979 | | May 30–June 1, 1979 | ||
|- | |||
| [[#1978|1978]] | |||
| Foothills College, Los Altos Hills, CA, USA | |||
| "APL78" (unofficial) | |||
| March 29, 1978 | |||
|- | |- | ||
| [[#1976|1976]] | | [[#1976|1976]] |