4,494
edits
Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
| 2 || [https://problems.tryapl.org/psets/2013.html?goto=P2_Making_The_Grade Making The Grade] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=60402180#60402180 Feb 11, 2022] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/blob/main/2013/2.apl 2013/2.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=pxo2BtoMxP4&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:15:03] | | 2 || [https://problems.tryapl.org/psets/2013.html?goto=P2_Making_The_Grade Making The Grade] || [https://chat.stackexchange.com/transcript/52405?m=60402180#60402180 Feb 11, 2022] || [https://github.com/abrudz/apl_quest/blob/main/2013/2.apl 2013/2.apl] || [https://www.youtube.com/watch?v=pxo2BtoMxP4&list=PLYKQVqyrAEj9wDIUyLDGtDAFTKY38BUMN 00:15:03] | ||
|- | |||
| 3 || [https://problems.tryapl.org/psets/2013.html?goto=P3_What_Is_In_a_Word What Is In a Word] || [https://apl.chat Feb 18, 2022] || TBA || TBA | |||
|} | |} | ||