4,493
edits
Line 15: | Line 15: | ||
|- | |- | ||
| Jul 4, 2021 || [[wikipedia:Len Shustek|Len Shustek]] || TBD (will be recorded) | | Jul 4, 2021 || [[wikipedia:Len Shustek|Len Shustek]] || TBD (will be recorded) | ||
|- | |||
| Aug 1, 2021 || TBD || TBD (will be recorded) | |||
|- | |||
| Aug 29, 2021 || TBD || TBD (will be recorded) | |||
|- | |||
| Sep 26, 2021 || TBD || TBD (will be recorded) | |||
|} | |} | ||