4,577
edits
Line 47: | Line 47: | ||
| 2021-01-24 || Added regex search using <source lang=javascript inline>/slash/</source> syntax | | 2021-01-24 || Added regex search using <source lang=javascript inline>/slash/</source> syntax | ||
|- | |- | ||
| 2021-02-16 || | | 2021-02-16 || Installable <source lang=apl inline>]APLcart</source> [[user command]] | ||
|- | |- | ||
| 2021-12-19 || Adapts to user's preferred theme | | 2021-12-19 || Adapts to user's preferred theme | ||
|- | |||
| 2022-01-20 || [[wikipedia:OpenSearch|OpenSearch]] support | |||
|} | |} | ||