4,577
edits
(Web broadcasts subcategory) |
(→2021) |
||
Line 111: | Line 111: | ||
| 44 || 5 Aug 2021 || [[Adám Brudzewsky]] || [https://dyalog.tv/Webinar/?v=G7Ht8iKvDMo Error Handling – Part 4] | | 44 || 5 Aug 2021 || [[Adám Brudzewsky]] || [https://dyalog.tv/Webinar/?v=G7Ht8iKvDMo Error Handling – Part 4] | ||
|- | |- | ||
| 45 || 2 Sep 2021 || | | 45 || 2 Sep 2021 || [[Richard Park]] || TryAPL 3 | ||
|- | |||
| 46 || 30 Sep 2021 || [[Adám Brudzewsky]] || Error Handling – Part 5 | |||
|} | |} | ||