Take: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
add NARS
Miraheze>Marshall |
Miraheze>Adám Brudzewsky (add NARS) |
||
Line 113: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
| [[APL2]] || Y || N || Y | | [[APL2]] || Y || N || Y | ||
|- | |- | ||
| [[Dyalog APL]] || Y || Y || Y | | [[Dyalog APL]] || Y || Y || Y | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[dzaima/APL]] || N || Y || N | ||
|- | |- | ||
| [[GNU APL]] || Y || N || Y | | [[GNU APL]] || Y || N || Y | ||
|- | |||
| [[NARS2000]] || Y || Y || Y | |||
|- | |- | ||
| [[ngn/apl]] || Y || Y || N | | [[ngn/apl]] || Y || Y || N | ||
|- | |- | ||
| [[ | | [[SHARP APL]] || Y || Y || Y | ||
|- | |||
| [[J]] (<code>{.</code>) || Y || Y || N | |||
|} | |} | ||