4,577
edits
m (add Irregularly Scheduled Programming) |
(Stefan Kruger's blog) |
||
Line 38: | Line 38: | ||
|- | |- | ||
| Dr Jonathan Carroll || [https://jcarroll.com.au/tags/apl/ Irregularly Scheduled Programming] | | Dr Jonathan Carroll || [https://jcarroll.com.au/tags/apl/ Irregularly Scheduled Programming] | ||
|- | |||
| Stefan Kruger || [https://xpqz.github.io/ Computational Array and Magic] | |||
|} | |} | ||