APLcart: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| 2022-01-20 || [[wikipedia:OpenSearch|OpenSearch]] support | | 2022-01-20 || [[wikipedia:OpenSearch|OpenSearch]] support | ||
|- | |||
| 2022-01-24 || Passes 3000 entries | |||
|} | |} | ||