4,505
edits
(→2021) |
|||
Line 96: | Line 96: | ||
|- | |- | ||
| 32 || Jul 15th 2021 || colspan=2 | Open session | | 32 || Jul 15th 2021 || colspan=2 | Open session | ||
|- | |||
| 33 || Jul 29nd || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 34 || Aug 12th || Paul Grosvenor || EGM to ratify changes to BAA regulations | |||
|- | |||
| 35 || Aug 26th || colspan=2 | Open session | |||
|} | |} | ||