4,505
edits
(→2020) |
(→2020) |
||
Line 75: | Line 75: | ||
| 28 || 28 May 2020 || [[Richard Park]] || APL and Microsoft Excel | | 28 || 28 May 2020 || [[Richard Park]] || APL and Microsoft Excel | ||
|- | |- | ||
| 29 || 11 Jun 2020 || TBA || TBA | | 29 || 11 Jun 2020 || [[Adám Brudzewsky]] || Language Features of Dyalog version 18.0 in Depth | ||
|- | |||
| 30 || 11 Jun 2020 || TBA || TBA | |||
|- | |||
| 31 || 9 Jul 2020 || [[Adám Brudzewsky]] || Language Features of Dyalog version 18.0 in Depth | |||
|} | |} | ||