BAA: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
Line 84: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
| 26 || May 6th 2021 || colspan=2 | Open session | | 26 || May 6th 2021 || colspan=2 | Open session | ||
|- | |||
| 27 || May 20th 2021 || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 28 || Jun 3rd 2021 || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 29 || Jun 17th 2021 || Paul Grosvenor || British APL Association AGM | |||
|- | |- | ||
|} | |} |