4,577
edits
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| Dec 25, 2021 || Brudzewsky, Taylor, Therriault || || [https://www.arraycast.com/episodes/episode17-tacit4-the-dyadic-hook Tacit #4 - the dyadic hook] | | Dec 25, 2021 || Brudzewsky, Taylor, Therriault || || [https://www.arraycast.com/episodes/episode17-tacit4-the-dyadic-hook Tacit #4 - the dyadic hook] | ||
|- | |||
| Jan 8, 2022 || Brudzewsky, Taylor, Therriault || Henry Rich || [https://www.arraycast.com/episodes/episode18-henry-rich-presents-j903 Henry Rich presents J903] | |||
|- | |||
| Jan 22, 2022 || Park, Taylor, Therriault || Aaron Hsu || [https://www.arraycast.com/episodes/episode19-aaron-hsu Aaron Hsu] | |||
|} | |} | ||