4,577
edits
(→2021) |
(→2021) |
||
Line 108: | Line 108: | ||
|- | |- | ||
| 38 || Oct 7th || colspan=2 | Open session | | 38 || Oct 7th || colspan=2 | Open session | ||
|- | |||
| 39 || Oct 21st || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 40 || Nov 4th || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 41 || Nov 18th || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 42 || Dec 2nd ||colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 43 || Dec 16th || colspan=2 | Open session | |||
|} | |} | ||