4,577
edits
(→2021) |
(→2021) |
||
Line 102: | Line 102: | ||
|- | |- | ||
| 35 || Aug 26th || colspan=2 | Open session | | 35 || Aug 26th || colspan=2 | Open session | ||
|- | |||
| 36 || Sep 9th || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 37 || Sep 23th || colspan=2 | Open session | |||
|- | |||
| 38 || Oct 7th || colspan=2 | Open session | |||
|} | |} | ||